Co pro Vás chystáme v roce 2021

publikováno v: Členská sekce | 0
Dvě ruce

Vážení přátelé psychologicko-astrologických či chcete-li astrologicko-psychologických rozhovorů. Zvažovali jsme, jak v novém roce pokračovat dál. Chceme se vyhnout tomu, abychom opakovali to, čeho je Facebook a ostatní sociální sítě plné, tj. lamentace o koronaviru a o jeho vlivu na naši psychickou a fyzickou kondici. Na základě výrazné úvahy a s přihlédnutím ke konstelacím na poli nebeském, jakož i vzhledem k magickému dni 21. března 2021, kdy začíná jaro, jsme se rozhodli v naší práci považovat toto datum jako novoroční. Tedy Nový rok v našem vzájemném kontaktu začneme 21. března. Budeme se těšit na vaše podněty, jsme otevřeni i vašim úvahám, dotazům i jakýmkoli další informacím, které nás budou inspirovat, abychom se nad nimi zamysleli.
Plánujeme přidat i krátké psané postřehy na zajímavou otázku v cyklu: „Co vy na to doktore“.
Rok 2021 budeme věnovat dítěti. Projdeme nejrůznější témata od prenatálního vývoje či tatínka u porodu, přes výchovu (liberální, přísná), školní docházku (montessori), sourozence a sourozenecké konstelace, vyženěné či vyvdané děti až po „vnitřní dítě“ v nás. Co vše nás tedy formuje a jak velký vliv na nás naše „vnitřní dítě“ může mít. Co přináší dětské chování v partnerském vztahu. Všimneme si i bezdětnosti a jejího vliv na psychiku. Budeme se věnovat i výroku: „Děti máme mít rádi, protože jsou, ne proto, jaké jsou.“
Těšíme se na shledanou v dalším „živém“ vysílání právě od prvního jarního dne dál.

Členský poplatek jsme zachovali stejný 500 Kč/rok. Budete tak mít přístup jak ke všem starším nahrávkám (vč. nahrávky autogenního tréningu, jež vás autogenní tréning naučí a bude vás jím provázet), tak i ke všem, které budeme přidávat tento rok.