4 – dílný audio cyklus ke stažení

Uvolněte se v pohodlí domova a zabraňte katastrofickým myšlenkám

Autogenní trénink je nejrozšířenější preventivní metoda psychoterapie vůbec. Oblíbená a jednoduchá technika nacvičení relaxace. Můžete ji užívat dle libosti, v pohodlí domova, není třeba nic náročného, pouze pohodlné křeslo nebo pohovka. Umožní vám, abyste si odpočinuli. Jednak se uvolníte, a jednak, což považujeme za ještě důležitější, vám umožní natrénovat tzv. formulku. Heslo, které si říkáme v běžném životě, abychom zabránili katastrofickým myšlenkám. Jinými slovy je to taková „protipovodňová hráz“, přičemž „povodeň“ jsou naše negativní myšlenky. Někdy se říká, že je to „antikoncepce na hlavu“. Když dáme do dělohy antikoncepční tělísko, tak se tam nezachytí vajíčko. Když „dáme do hlavy“ formulku, tak se tam nezachytí katastrofická myšlenka. Můžete tak snáz překonávat strachy, obavy a úzkosti, které jsou ještě zvládnutelné.

Obsah:

  1. úvod k autogennímu tréninku -návod, jak správně používat tuto techniku
  2. autogenní trénink samotný
  3. autogenní trénink rozšířený o techniku barev
  4. technika expresního povzbuzení

Autogenní trénink najdete také jako součást členské sekce spolu s dalšími 60-ti audio- nahrávkami. Roční neomezený přístup 500 Kč/rok. Podrobnosti o členské sekci zde.

celková délka: 57:22 min

autor: PhDr. Tomáš Novák

cena: 200 Kč

Po zaplacení vám přijde na email informace ke stažení záznamu. Je chráněn autorským zákonem a je určen pro vaši osobní potřebu.