První pomoc při průšvihu

posted in: Členská sekce | 0
Vak první pomoci

V „průšvihu“ byl občas každý. Jak reagovat v nepředvídatelných událostech? Co je Pravidlo 3P a jak ho aplikovat? Bude se hodit.

Ocitli jste se v situaci, která vás zaskočila? Byli jste tzv. „v průšvihu“? To asi každý. Statisticky totiž není možné, aby se nám vždy vše podařilo. Prostě někdy můžeme udělat chybu. My si v nahrávce povíme, jak reagovat v nepředvídatelných událostech, co je Pravidlo 3P a jak ho aplikovat. Určitě se vám bude hodit. Jedná se o jednoduché, praxí ověřené přístupy.
Je vaše heslo podle písně „To musím zvládnout sám?“ Pokud ano, pozorně poslouchejte, máme pro vás návrh, jak se neuštvat a jak předejít případným „průšvihům“.
A pokud jste náhle nějakou situaci zaskočeni natolik, že máte strach, i o tom si budeme povídat s PhDr. Tomášem Novákem. Mimo jiné také i o tom, co je z astrologie „ideální partner“ a jak se to dozvíme z horoskopu, a proč není dobré od partnera očekávat, že bude tzv. „7 trpaslíků v jednom“. Poslechněte si naši nahrávku. Audio nahrávka je přístupná pro předplatitele.

Pro zpřístupnění celého obsahu článku si prosím zakupte předplatné do Členské sekce. Pokud již předplatné máte zakoupeno, přihlašte se prosím.